Jesteś tutaj: Start / Kadra RCRE

Kadra RCRE

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Dyrekcja

Tomczak Lesławltomczak@rzpwe.opolskie.pl774047531
Franczak Hannahfranczak@rzpwe.opolskie.pl774047531
Rippel Rafałrrippel@rzpwe.opolskie.pl774536692
Rożniatowski Stanisławstan@rzpwe.opolskie.pl774047531

Pracownia Informacji Pedagogicznej i Promocji Edukacji

Bułka Beata Zofia - kierownikbbulka@rcre.opolskie.pl774047560
Skrzydelska Agnieszkaaskrzydelska@rcre.opolskie.pl774047564

Pracownia Informatyki, Techniki i Eksperymentatorium

Zimek Roland - kierownikrzimek@rcre.opolskie.pl774047571
Błaszczyk Wojciechwblaszczyk@rcre.opolskie.pl774047570
Podolak Januszjpodolak@rcre.opolskie.pl774047572
Stokłosa Tomasztstoklosa@rcre.opolskie.pl774047573

Pracownia Kształcenia Zawodowego

Jurkowska Elżbieta - kierownikejurkowska@rcre.opolskie.pl774047556

Pracownia Organizacji i Zarządzania Oświatą

Laskowska Renata - kierownikrlaskowska@rcre.opolskie.pl774047557
Franczak Hannahfranczak@rcre.opolskie.pl774047533
Tomczak Lesławltomczak@rcre.opolskie.pl774047531

Pracownia Organizacji Rozwoju Edukacji

Najwer Renata - kierownikrnajwer@rcre.opolskie.pl774047575
Niespor Bronisławabniespor@rcre.opolskie.pl774047561

Pracownia Systemu Doskonalenia i Wsparcia Metodycznego

Patelska-Górna Anna - kierownikapatelska@rcre.opolskie.pl774047580
Dąbek Krystyna Mariakdabek@rcre.opolskie.pl774047581
Ościłowska Alicjaaoscilowska@rcre.opolskie.pl774047563
Rożniatowski Stanisławstan@rcre.opolskie.pl774432868
Szczepańska Izabelaiszczepanska@rcre.opolskie.pl774047588
Woś-Radziej Jolantajwos@rcre.opolskie.pl774047584

Pracownia Wsparcia Psychologiczno - Pedagogicznego

Migacz Andrzej - kierownikamigacz@rcre.opolskie.pl774047550
Całus Alicjaacalus@rcre.opolskie.pl774047553
Charczuk Barbarabcharczuk@rcre.opolskie.pl774047552

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-08-11
Data publikacji:2015-08-11
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:17984